EMEL BAŞDOĞAN’DAN PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İMZA SERİSİ’NE YENİ ÜRÜNLER

Paşabahçe Mağazaları, gastronomi alanının en önemli isimlerinden Emel Başdoğan’ın tasarladığı yeni ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Farklı tasarım arayan müşterilerin ilgisini çekecek bu ürünler, meyve sebze figürleri ve sağlıklı tarifleriyle günün her öğününde sofralara lezzet ve renk katıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nda yer alan; Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının özgün tasarım ve çizimlerine yer verilen “İmza Serisi”, gastronomi alanının en ünlü isimlerinden Emel Başdoğan’ın yeni tasarımlarıyla zenginleşiyor.

Rengârenk sebzelerden ve tatlılardan esinlenerek tasarlanan meze tabakları, tatlı tabakları ve kahvaltı seti eğlenceli desenleriyle dikkat çekiyor. Emel Başdoğan’ın tasarladığı ürünlerde en ilgi çeken farklılık ise ürünlerin arkalarında yer alan pratik, leziz ve en önemlisi sağlıklı tarifler.

Emel Başdoğan‘ın sebze desenleriyle bezeli ‘Hafifleten Mezeler 4’lü Tabak Seti’, sofraların olmazsa olmazı mezelerin sunumuna renk katarken, arkasında bulunan sağlıklı tarifleriyle ilham veriyor.

‘Çay Saati 4’lü Tabak Seti’ birbirinden keyifli pasta desenleriyle çay saatlerine eğlence katarken, formuna ve sağlığına düşkün olanlar için son derece sağlıklı tatlı tarifleri sunuyor.

Emel Başdoğan imzası taşıyan bir diğer ürün ‘Mucize Kahvaltı Seti’ ise ‘ekmeksiz ekmek’ tarifi ile şaşırtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir