Anneler Günü’nün Sembol Annesi: Doğa Rutkay

KizlarSoruyor tarafından hazırlanan geleneksel ‘Anneler Günü’nün Sembol Annesi’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette ikiz bebekleriyle çifte mutluluk yaşayan “Doğa Rutkay” Anneler Günü’nün Sembol Annesi seçildi.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor güncel anketlerine devam ediyor. Anket ile üyelere ‘Anneler Günü’nün sembolü olacak en tatlı ünlü anne sence hangisi?’ sorusu soruldu.

Ankette oyların yüzde 57’sini, ikiz bebeklerini büyütürken mesleğinden kopmayarak, sosyal medyada bebekleri ve ailesiyle ilgili eğlenceli paylaşımlarda bulunan ve tüm annelerin yüzünü umut ve mutlulukla gülümseten Doğa Rutkay alarak birinci oldu. İkinciliği yüzde 21 oy alan Burak Özçivit’in eşi, bebeğini medyadan sır gibi saklayarak anneliğini göz önünde yaşamaktan kaçınan Fahriye Evcen aldı. Onu yüzde 12 oy oranıyla megastar Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu takip etti. Oyların yüzde 10’unu ise Alişan’ın enerjik ve çiçeği burnunda eşi Buse Varol alarak dördüncü oldu.

Ankette kız ve erkek dağılımında ise sonuç değişmedi; kızların yüzde 55’i ve erkeklerin yüzde 58’i Doğa Rutkay’ı seçti.

Sosyal Medyanın Anneliği Kendine En Çok Yakıştıran Kadını: Nur Erkoç

‘Sosyal medyanın anneliği kendine en çok yakıştıran’ anketinde ise oyların yüzde 41’ini, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Nur Erkoç aldı. Yüzde 32 oy alan Eylül Öztürk’ü yüzde 17 oy oranıyla Pelin Akil takip etti. Oyların yüzde 10’unu Gizem Hatipoğlu alarak dördüncü oldu.

Ankette kız ve erkek dağılımında ise farklı bir sonuç karşımıza çıktı; kızların yüzde 48’i Nur Erkoç’u seçerken erkeklerin yüzde 55’i Eylül Öztürk’ü seçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir