KUR’AN’ın Işığında

 Surelerin iniş sırasına göre kişisel gelişim yorumları

  Arzum Koyuncu’nun “Kur’an’ın Işığında”kitabı raflarda

Astroterapist ve Tasavvuf sever Arzum Koyuncu’nun “Kur’an’ın Işığında” kitabı Cinius Yayınevi etiketiyle 223 sayfa olarak okuyucuyla buluştu.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Eğitimi’nden sonra profesyonel hayatta yöneticilik yapan, 2007 yılında geçirdiği bir kaza neticesinde kişisel gelişim konuları, tasavvuf, astroloji, kuantum çekirdek bilinci, regresyon, bio enerji, reiki, meditasyon, N.L.P. , aile dizimi, akaşik kayıt okumalar, theta healing gibi çeşitli disiplinlerde eğitim ve çalışmalara katılan Astroterapist ve Tasavvuf sever Arzum Koyuncu’nun birikimleri ve sıra dışı deneyimlerinden ilham alarak yazdığı “Kur’an’ın Işığında” adlı ilk kitabının yeni baskısı raflarda yerini aldı.

Üsküdar Üniversitesi’nin Tasavvuf Çalışmaları’nın da ilk katılımcılarından olan Arzum Koyuncu, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e –acizane bir kul olarak- farklı bir manevi pencere açarak kişisel gelişimimize ışık tutmasını, tekamülümüzü tamamlamamıza yardımcı olmasını amaçladığını belirtiyor.

Sorunlarımızın tek çözümünün Yüce Allah (c.c) ve Kutsal Kitabı olduğunu idrak etmenin huzur ve mutluluğa giden yolun ilk adımı olduğunu hatırlatan Koyuncu, “Kutsal Kitabımızın iniş sırasına göre surelerin açılımı ve ilahi aşkla yapmaya çalıştığım kişisel gelişim yorumlarının siz sevgili okurlarımı aydınlatmasını temenni ediyorum. Kur’an-ı Kerim’in bizleri ilahi olan aşkla buluşturması dileğiyle…” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir