SolarHu Greyscale Koleksiyonu Tori Bowie ile İçimizdeki Işığı Anlatıyor

adidas Originals & Pharrell Williams

adidas Originals ile Pharrell Williams iş birliği başladığından bu yana canlı renkler bu beraberliğin en önemli parçalarından biri oldu. 2019 yazında ikonik siluet Solar Hu şimdi beyaz, bej, gri ve siyahın ince tonlarında yeniden yorumlanıyor.

adidas by Pharrell Williams SolarHu Greyscale, iş birliğinin gücünü ve çok yönlülüğünü gösteren dört parçalı mini bir koleksiyon. Koleksiyon bu iş birliğinin sevgi, umut, kapsayıcılık ve eşitlik gibi mesajlarının da en yeni temsilcisi.

SolarHu Greyscale koleksiyonuna 3 kez Olimpiyat madalyası kazanan, koşucu olmak için tüm engellerin üstesinden gelen adidas koşu elçisi Tori Bowie’nin başrol oynadığı bir hikaye eşlik ediyor. Bowie’nin güç ve sabır dolu hikâyesi, Originals dünyasına ilham oluyor. Kampanyada, başarısızlıkların üstesinden gelerek kendisine yön veren, 2017 yılında 100 metre dünya şampiyonu ve dünyanın en hızlı kadını olmayı başaran Bowie’nin içsel yolculuğu fotoğraf ve videolarla anlatılıyor. Shane Sigler’ın çektiği film, Bowie’nin gece karanlığında SolarHu Greyscale ayakkabıları ile dururken başlıyor. Kamera içeriye doğru ilerlerken, iç ışığı ve insan potansiyelini anlatan Bowie’nin manifestosu, kendi sesiyle duyuluyor. Film, ayakkabıdan Bowie’nin yakın çekimlerine geçerken, Bowie hayatında koşmanın önemini anlatıyor ve video pozitif enerjiyi hayata kanalize etmek üzerine bir notla kapanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir