BAZZAR İLK GÖSTERİSİYLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ…

????????????????????????????????????

Cirque du Soleil’in büyüleyici ve yepyeni şovu BAZZAR, 21 Ağustos’ta Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul’da, kendisi gibi ikonikleşen dev çadırında ilk gösterisini gerçekleştirdi. Masalsı bir yolculuğa sürükleyen şov izleyicilerden tam not aldı.

Dünyanın en önemli projelerine imza atan Alchemy Project tarafından hayata geçirilen Bazzar Şov, Rönesans Gayrimenkul sponsorluğunda Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul ev sahipliğinde ve ŠKODA AUTO’nun desteğiyle, çılgın akrobatların nefes kesen gösterileriyle muhteşem bir görsel şölene imza attı.

Yönetmenliğini ve yazarlığını Susan Gaudreau’nun, kreatif direktörlüğünü ise Samuel Chouinard üstlendiği BAZZAR şovuna ilgi büyüktü. Toplam 60 konteynır ile 700 tondan fazla malzemeyle yolculuk yaparak İstanbul’a getirilen ikonik dev çadır 500 kişilik bir ekiple 6 günde kurularak gösteriye hazır hale getirildi.

Akrobatların, dansçı ve müzisyen gruplarının, sonsuz yaratıcılıkla dolu ve 7’den 70’e herkesin merakla beklediği BAZZAR şovu, Rönesans Gayrimenkul sponsorluğunda Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul ev sahipliğinde ve ŠKODA AUTO’nun desteğiyle,1 Eylül’e kadar toplam 19 gösteri sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir