PAŞABAHÇE, CAMIN DOĞALLIĞINI KAHVE İLE BULUŞTURUYOR

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Paşabahçe, “Kahve Camda Güzel” sloganıyla farklı aromaları, renkleri, yoğunlukları, türleri, içim yöntemleri ve sunum şekilleriyle kahvenin, tasarımları ve şeffaflığıyla dikkat çeken cam bardak ve kupalarda daha güzel olduğu iddiasını ortaya koyuyor. Farklı kahve türleri için üretilen cam bardak ve fincanlarda kahvelerin içim keyfi doruğa çıkıyor.

04.10.2019 – Türkiye’nin lider cam ev eşyası üreticisi Paşabahçe, son dönemin trendlerinden biri haline gelen ve 3’üncü nesil kahvecilik ile beraber gelişen kahve içimiyle ilgili alışkanlıklara yeni bir yorum getiriyor. Kahvenin, damağa olduğu kadar göze de hitap etmesi gereken bir kültür olduğunu savunan Paşabahçe “Kahve Camda Güzel” sloganıyla camın kahve sunumları için en doğru tercih olduğunu söylüyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada içilen farklı kahve çeşitlerine camın tasarımını ve şeffaflığını ekleyerek kahve keyfine alışılmışın dışında bir tat ve görsellik katan Paşabahçe, farklı kahve türleri için üretilen 60’ın üzerinde kahve bardağı çeşidi ile kahve içim keyfini doruğa çıkarıyor. Kahve, cam bardakta tüketildiğinde, camın doğallığından kaynaklanan yapısı ve kahveye hiçbir şekilde farklı bir koku vermemesi sayesinde tüm aromasını bütün yalınlığıyla yansıtabiliyor. Camın şeffaflığı da kahvenin farklı renklerinin ve katmanlarının kahve severlere estetik bir biçimde sunulmasını sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir