Alanis Beril ALTINBAŞ: “Dünyanın en pahalı 24 karat altın içeren kremlerinden birini denedim!”

Yazar: Alanis Beril Altınbaş

Güzellik endüstrisinin büyümekte olduğu bir sır değil – daha önce hiç olmadığı kadar lüks güzellik ürünleri için arz ve talep var.

OROGOLD 24K Caviar Elastin Onarıcı kapsülleri daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor.

Yuvarlak 0,3 ml kavanozda, cildinizin doğal elastinini yenilemek için tasarlanmış güçlü bir içerik karışımı içeren çok sayıda tohum içeren kapsülün satış fiyatı 7,200 TL.

Açmak için kapsülün üst kısmını sadece bastırıyorsunuz.

Haftada bir kez iki kapsül kullanılıyor. Kapsüllerin içeriğinin dokusu ipeğe benziyor. Cilde kolayca yayılıyor ve ayrıca derin nemlenme hissi sağlıyor.

Aynı zamanda inanılmaz bir yeşil çay kokusuna sahip. Unisex bir ürün, dolayısıyla erkekler de kullanabilir.

Bir hafta sonra deneyim

24 Ayar Havyar Koleksiyonunu ilk kullanmamın ardından cildimin pürüzsüz ve gergin hissettiğini fark ettim. Cildimin nemlendirilmiş ve lekesiz hissi uygulandıktan sonra bütün gün sürdü.

Tüm ürünlerin dokularından gerçekten hoşlandım, ama özellikle elastin kapsüllerinin cildimde nasıl hissettiğini seviyorum! Gelecek haftalık tedavimi yapmak için sabırsızlanıyorum.

İki hafta sonra deneyimim

Orogold 24K Havyar Koleksiyonundaki ürünleri kullanmaya başladığım ikinci haftamı tamamlıyorum ve cildimi her ürünle tedavi etmekten keyif alıyorum. Bu ürünlerin zengin dokuları, özellikle her kullanımda sabırsızlıkla beklediğim bir şey.

Cildinizdeki değişiklikleri bir rutine girdikten sonra fark etmek zor olsa da, tenimde herhangi bir değişiklik olup olmadığını fark etmek için cilt sağlığının dört temel alanına dikkat etmeye çalışıyorum.

24K Caviar Elastin Onarıcı Krem cildimi derinlemesine nemlendirmek ve onarmak konusunda mükemmel bir iş çıkardı.

Görevini hakkıyla yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir