AŞIRI YIPRANAN VE İŞLEM GÖREN SAÇLARA YENİ BC FIBRE FORCE…

İşlem gören saçlar zamanla yıpranarak canlılığını ve sağlığını kaybediyor. Schwarzkopf Professional şimdi BC Fibre Force serisinin patentli Bond Connector Teknolojisi sayesinde aşırı işlem görmüş saçların yenilenmesi için farklı bir boyut sunuyor. Bu teknoloji doğal saç kalitesi için saçları derinden yapılandıran, her bir saç telini mühürleyen ve kırılmaya karşı 10 kat dayanıklılık sağlayan iki bileşenden oluşuyor.*

Yeni Bond Connector Teknolojisi

Saç matrisinde eksik olan disülfat bağlarının işlevini anında yeniden yaratan Bond Connector Teknolojisi, saçı içeriden dolduruyor ve onarıyor. Böylece İç disülfat bağlarını yeniliyor. Ayrıca saç yüzeyini sararak kalkan oluşturuyor. Kütikülü mühürleyip aktif bileşenleri bağlayarak salonda elde edilen sonuçların uzun süre kalıcılığını sağlıyor.

Bağ Birleştirici Servis

Strong Bonds yeniliğinin parçası olan Bağ Birleştirici Servis, Bond Connector Teknolojisi ile salonda ve evde bakım olanağı sağlayan ilk güçlendirici sistemi sunuyor. BC Fibre Force serisi 4 adımda kullanılıyor; yeniden bağlama, onarma, mühürleme ve aşırı işlem görmüş ya da aşırı yıpranmış saçta bile kırılma direncini artırmayı sağlamak için saç bağlarını uzatma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir