TEKA ve POZİTERA güç birliği yaptı

MUTFAKLARA İLHAM VEREN TEKA, PERAKENDE OPERASYONLARI İÇİN POZİTERA’YI SEÇTİ

Mutfak denilince akla gelen TEKA ile perakendede özel açılımlar sunan POZİTERA’dan güç birliği

Almanya’da yaklaşık 100 yıl önce doğan, teknoloji ve inovasyona dayalı kalitesiyle dünyanın önde gelen markalarından biri olan TEKA, perakende süreçlerini Türkiye genelinde POZİTERA ile geliştirecek. Kaliteli, modern ve özgün tasarımlarıyla mutfaklara hayat ve ilham veren TEKA, POZİTERA ile gerçekleştireceği bu işbirliğiyle tüketiciler için önemli açılımlar sağlayacak. Dünya standartlarında kaliteyi, kullanılabilirliği ve verimliliği birleştiren TEKA, evlerde müşteri memnuniyeti odaklı çözümler tasarlıyor ve üretiyor.

POZİTERA Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. 2007’den bu yana, alanlarında lider ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor. “Perakende Digital” sistemiyle günlük takiplerini sahadan canlı yayınla anında müşterilerine ulaştırıyor.

100’ü aşkın saha yöneticisi, 1000 eğitimli mağaza çalışanı ve merkez yönetiminin gücüyle POZİTERA, TEKA ürünlerinin tüketici tarafından Türkiye genelinde çok doğru bilinmesini, algılanmasını ve tanınmasını sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir