Clarita’s Way artık YouTube kanalında da sizlerle

Sağlıklı, pratik, lezzetli ve çok eğlenceli yemek tarifleri için Clarita’s Way mutfağına buyurun! Holistik Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı’nın öncülerinden Clara Seren Amram kurucusu olduğu Clarita’s Way ile kendi YouTube kanalından yayında.

Holistik Sağlıklı Yaşam Danışmanı, Hukukçu, Hümanist ve aynı zamanda Yazar olan Clara Seren Amram kurucusu olduğu Clarita’s Way (Clarita’nın Yolu) ile artık kendi YouTube kanalından yayın yapmaya başladı.

Clara Seren Amram, Clarita’s Way ile “Beslenme, Sağlık ve Hukuk“, temalarını içeren “İyi Yaşam Döngüsü“, yani fiziksel, ruhsal ve mental beslenmeyi hayatımızdaki pratiklere dönüştürerek, çevresindeki insanlara aktarmak için çalışıyor ve pekçok kuruma ve kişiye eğitim veriyor. Holistik Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı kavramını Türkiye’ye ilk getirenlerden birisi olan Amram, yaklaşık 20 yıl önce bu konuyla ilgili farkındalik yaratma çalışmalarına başlayarak, bu süreçte yol alınmasına önemli bir katkı sundu.

Sağlıklı beslenme ve iyi yaşam üzerine “Sağlık ve Lezzet Dolu Bir Yaşam“,“Sağlıklı Yemekler, Mutlu Çocuklar“ ve “Gökkuşağından Lezzetler“ adlı üç kitap yayımlayan, şimdilerde yeni kitabı üzerinde çalışan Clara Seren Amram’ın YouTube ve Instagram üzerinden paylaşılacak videolarında yemek tarifleri, önerileri ve sohbetleri yer alıyor.

Clarita’s Way ışığında taze malzemelerle, hayal gücünüzü de katarak harika lezzetler yaratmanız mümkün! Sunum teknikleriyle iyice iştah açıcı hale getirilmiş tariflere siz ve tüm sevdikleriniz bayılacaksınız!

Afiyet olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir