Schwarzkopf Professional, Saçlarda Kişiselleştirilebilir Sonuçlar İçin YENİ FibreClinix’i Geliştirdi…

Yeni Fibre Clinix markası, Schwarzkopf Professional’ın en ileri ve en güçlü onarım teknolojisini sunuyor; salonda ve evde, günlük rutine uygun kişiselleştirilmiş saç bakımı artık mümkün.FibreClinix, yüksek performanslı servis yaklaşımıyla, ilk kullanımdan itibaren saçlardadönüşüm vadediyor veher aşamada kişiselleştirilmiş bir bakım rejimi sunarak devrim niteliğinde bakımlar sağlıyor.TripleBonding Teknolojisi yeni bağlarla saç yapısını içeriden güçlendirerek 10 kata kadar daha fazla güç sağlıyor.* C21 Teknolojisi ise yıpranmış saçta bulunan 21’li lipit zincirini onarıyor ve doğal bir parlaklık kazandırıyor. Tribond Şampuan ve Kür düzenli olarak kullanıldığında, iç ve dış saç yapısını 60 güne kadar** onarıyor, saç gözeneklerinin tamamen kapatılmasına yardımcı oluyor***.

Evde ve Salonda FibreClinix:

Bütünsel bir yaklaşımla, salonda Fiber ClinixTribond Servisi ile saç dönüşümü başlıyor ve saç hiç işlem görmemiş haline geri dönüyor.

Temizleme| Etkili Fiber Clinix Tribond Şampuan, saçı temizliyor ve saç yapısını kişiselleştirilmiş Fiber Clinix Bakımı için hazır hale getiriyor.

Bakım|Fiber Clinix Tribond Kür, ince ve kalın telli saçlar için iki seçenekten oluşuyor. Güçlü formüller, daha fazla esneklik ve güç için saçın iç yapısını yeniden inşa ederken, saçın dış yapısını daha parlak ve kontrol edilebilir hale getiriyor.


Kişiselleştirme| Uygun Fiber Clinix Tribond Kür, saçın ihtiyaçlarına uygun Fiber Clinix Booster ile bir araya gelereksaçın iç ve dış yapısını onarıyor ve saçın ihtiyaçlarını karşılıyor:

  • Renklendirilmiş saçlar için FibreClinix Parlaklık Artırıcı Booster
  • Yıpranmış saçlar için FibreClinixGüçlendirici Booster
  • Kuru saçlar için FibreClinixNemlendirici Booster
  • İnce telli saçlar için FibreClinixHacimlendirici Booster
  • Kontrolü zor, asi saçlar için Fibre Clinix Yatıştırıcı Booster

Renklendirme servisinden sonra:

Güçlü onarım performansı ve tamamen kişiselleştirilebilir seçenekleri sayesinde Fiber Clinix, daha güçlü ve daha canlı saçlar için ideal bir boyasonrası bakım servisi oluşturuyor. Evde de kullanıldığında, Fiber Clinix%90’a kadar renk koruması sağlıyor ve rengi saça hapsetmeye yardımcı oluyor.

Evde bakım:

Uzun süreli sonuçlar için, kişisel saç ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir rutinle bakım evde zahmetsiz bir şekilde devam ediyor. Her ürün serisi, cilt bakımından ilham alan içeriklerden oluşuyor:

  • Fibre Clinix Parlaklık Serisi – Alfa Hidroksi Asit (Aha) içeren formül, uzun süreli renk sonuçları için rengin canlılığını artırıyor.
  • Fibre Clinix Güçlendirme Serisi – Niasinamid içeren formül, saç tellerini güçlendiriyor ve besliyor.
  • Fibre Clinix Nem Serisi – Squalane kompleksli formül, nem seviyesini dengeliyor ve saçın esnekliğini artırmaya yardımcı oluyor.
  • Fibre Clinix Hacim Serisi – Phytokine içeren formül, saça hafiflik hissi verirkendolgunluk sağlıyor.
  • Fibre Clinix Yatıştırma serisi – Seramik içeren formül, kıvrılma önleyici bir etki için gözle görülür bir şekilde saçı yumuşatıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Fiber ClinixEvde Bakım Serisi şampuan, saç kremi, sprey krem ve booster’dan oluşuyor. Tamamen kişiselleştirilmiş bir bakım için Fiber Clinix Booster, her kullanımda farklı saç ihtiyaçlarını karşılamak için Fibre Clinix Kürlerle birlikte kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir