8 maddede 2021 şifreleri

       Uranyen Astrolog ve Yazar Sevilay Eriçdem, yeni yılda gökyüzünün neler söylediğini anlattı 

                                                

Uranyen Astrolog ve Yazar Sevilay Eriçdem astrolojik açıdan, 2021 yılının tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye davet ettiğini belirtti. Uranyen Astrolog ve Yazar Sevilay Eriçdem, 2021 yılının şifrelerini “Çığır açacak başlangıçlar”, “Kardeşliğe, hümanistliğe, sevgiye davet”, “Özgürlük”, “Eskinin yerini yeniye bırakması”, “Bilinç düzeyinin yükselişi”, “Tüm burçlarda olumlu değişiklikler”, “Geliştirilen stratejiler”, “Kendinize ve çevrenize hakim bir konum” başlıklarında olmak üzere 8 maddede topladı.


Çığır açacak başlangıçlar


Özgürlük, bireycilik, teknoloji, sosyal ve toplumsal anlamda Satürn ile Jüpiter tüm toplumu Kova burcunda yeni bir döngüye başlatacak.

Kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye davet


Bu döngüye Ay Düğümlerinin de İkizler/Yay aksı eşlik ederek, tüm insanlığı kardeşliğe, hümanistliğe, evrensel sevgiye, yenilik ve aydınlık bir toplum olmaya davet edecek.

Özgürlük 

İnsan haklarının, özgürce konuşmak, özgürce bireyin kendini ifade etmesi, baskıcı rejimlere karşı duyulan isyan duygularının arttığı, ama aynı zamanda da sosyal ve toplumsal anlamda da büyüme ve gelişmenin gerçekleşeceği, aklın ve teknolojinin üstün geldiği, bilgide ve teknolojide çığır açılacak değişimlerin başlangıcı olacak.

Eskinin yerini yeniye bırakması

Değişim doğanın evrensel yasası olduğuna göre, 2021 yılında da eskinin yerini yeniye bırakması gerekiyor. Bu da bir anlamda işlerin yürüdüğü ve devam ettiği bir yol önümüzde açılacak demektir. Ayrıca zamanın akışında önemli değişikliklere tanık olacağız. 

Bilinç düzeyinin yükselişi 

2020 yılı bizi 2021 yılına doğru götürürken, tabii ki de kontrolümüz altında olmayan şeyler var çünkü gökyüzü insanlığın üzerine sağlam etkilerini gönderiyor.

Yıl içindeki bazı zamanlar güzel gelişmeler vaad ederken bazı zamanlarda ise daha bilinçli olmamıza yardımcı olan enerjiler altında olacağız.

Tüm burçlarda olumlu değişiklikler

2021 yılı, tüm Zodyak burçları için olumlu değişiklikler getirmeye hazır ve genel olarak insanlık için iyi gelişmeler içinde olacağız. Karanlık yönler olacak olsa da uygun adımları atarsanız durumları yönetebilirsiniz ve mutluluklar yaratabilirsiniz.

Geliştirilen stratejiler

Gelecek konusunda daha bilinçli adımlar atacak, yaşamınızı, büyüme ve gelişme beklentilerinizi iyileştirmek için stratejiler geliştirmek konusunda daha donanımlı olacaksınız. 

Kendinize ve çevrenizdekilere hakim bir konum

Hayatı daha iyi anlayacaksınız. Kendinize ve çevrenizdekilere hâkim bir konumda olacak, kendi kaderinize ve geleceğinize karar verebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir